Jesteś tutaj  »  Strona główna

Regulamin rezerwacji na zajęcia Fitness

Rezerwacja na poranne zajęcia fitness
 1. W przypadku rezerwacji zajęć porannych należy je dokonać najpóźniej do godz. 22.00 w  dniu poprzedzającym wybrane zajęcia.
 2. W przypadku nie zebrania się min. 5 osób zajęcia poranne zostaną odwołane a klienci, którzy byli zapisani na listę poinformowani zostaną sms-em lub drogą mailową najpóźniej do godz. 22.30 w dniu poprzedzającym wybrane zajęcia.
 3. Anulowanie rezerwacji zajęć porannych:
  1. Rezerwacje należy odwołać najpóźniej do godziny 22 w dniu poprzedzającym wybrane zajęcia.
  2. Zajęcia nie odwołane terminowo lub nieobecność na zarezerwowanych zajęciach traktowane są jako wykorzystanie jednej  wejściówki open:
   * Osoby posiadające karnety ilościowe tracą automatycznie jedno wejście z karnetu.
   ** Osoby posiadające karnety OPEN tracą automatycznie jeden dzień ważności  karnetu.
   *** Osoby, które posiadają karty BENEFIT SYSTEMS, FIT FLEX ,FITPROFIT, OK SYSTEM,  zostaną poproszone o zapłatę za nie odwołane zajęcia (kwota 15 zł) przy kolejnej wizycie w klubie.
Rezerwacja na popołudniowe zajęcia fitness
 1. Zapisów na zajęcia popołudniowe prosimy dokonywać najpóźniej na 2 godziny przed  rozpoczęciem zajęć.
 2. W przypadku nie zebrania się min. 5 osób zajęcia zostaną odwołane  a klienci, którzy byli zapisani na listę zostaną poinformowani telefonicznie, sms-em lub drogą mailową najpóźniej na 2 godziny przed godziną rozpoczęcia zajęć.
 3. Osoby, które nie dokonały rezerwacji miejsc będą wpuszczane na zajęcia według kolejności przyjścia oraz w miarę wolnych miejsc na wybranych zajęciach.
 4. Anulowanie rezerwacji zajęć popołudniowych:
  1. Rezerwacje należy odwołać najpóźniej na 2 godziny przed godziną rozpoczęcia  zajęć.
  2. Zajęcia nie odwołane terminowo lub nieobecność na zarezerwowanych zajęciach - traktowane są jako wykorzystanie jednej wejściówki open:
   * Osoby posiadające karnety ilościowe tracą automatycznie jedno wejście z karnetu.
   ** Osoby posiadające karnety OPEN tracą automatycznie jeden dzień ważności karnetu.
   *** Osoby, które posiadają karty BENEFIT SYSTEMS, FIT FLEX , FITPROFIT, OK SYSTEM zostaną poproszone o zapłatę za nie odwołane zajęcia (kwota 15 zł), przy kolejnej wizycie.